Biura rachunkowe – pomocna dłoń nie tylko dla mikroprzedsiębiorców

Biuro księgowe Kraków
Biuro rachunkowe – do usług!

W dobie ciągle zmieniającego się prawa podatkowego, w gąszczu skomplikowanych przepisów, których nieprzestrzeganie może skutkować nałożeniem wysokimi kara, współpraca przedsiębiorcy z biurem księgowym to po prostu konieczność. Zazwyczaj mikro- i małe firmy z Krakowa nie zatrudniają księgowych na pełen etat. Mogą natomiast skorzystać z usług biura rachunkowego BDE Constans.

Jak wygląda współpraca z biurem księgowym?

Współpraca zazwyczaj zaczyna się od określenia liczby dokumentów księgowych, zapoznania się pracowników biura z profilem działania firmy, sposobem opodatkowania, zapytaniem o kasę fiskalną itd. Po zawarciu umowy, raz w miesiącu wszystkie dokumenty rozliczeniowe przekazywane są do biura. Dedykowana firmie księgowa informuje o wysokości oraz dacie obowiązku podatkowego, sporządza również stosowną deklarację, która wysyłana jest elektronicznie do właściwego urzędu skarbowego.

Kto jeszcze może skorzystać z usług biura rachunkowego?

Przedsiębiorstwa to nie jedyne podmioty korzystające z usług biura Constans. Stowarzyszenia i fundacje z Krakowa i okolic również chętnie powierzają pieczę nad prawidłowymi rozliczeniami i podatkami. Klienci indywidualni zlecają rozliczenia roczne, zyskując pewność, że będą one wykonane poprawnie.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]