Bogata w produkty pasmanteria

Kolorowe chwosty ozdobne
Chwost – powszechny element dekoracyjny

Pasmanteria dekoracyjna jest małym sklepem

Obfituje w produkty chętnie kupowane przez panie: frędzle, koronki, taśmy ozdobne. Można tam też kupić chwosty, taśmy z chwościkami, chwosty do zasłon. Dzięki takim rzeczom można obszyć ładnie zasłony, ozdobić narzuty czy kurtyny. Koronki bawełniane pozwolą odświeżyć starą sukienkę czy bluzkę. Ich jakość jest wysoka, a niejedna pani doceni to, co niebanalne i wyjątkowej klasy. Panie uwielbiają nosić piękne rzeczy, które dodadzą im uroku. Nie ma nic lepszego niż samodzielnie ozdobione ubranie. Koronka, aplikacja, czasami koraliki i metamorfoza będzie spektakularna.

W pasmanterii można też kupić inne rzeczy

Guziki małe i duże, klasyczne i dekoracyjne, efektowne wstążki, zamki do ubrań są sprzedawane w pasmanterii. Włóczki i nici do haftowania czy dziergania także można tam znaleźć. Nie brakuje ponadto drobiazgów takich, jak druty czy szydełka. Ich jakość sprawdza się przez kilka lat, nie niszczą się i można spokojnie z nich korzystać. W pasmanterii kupuje się także igły, agrafki oraz szpilki.

Wiele odmian chwostów, małych i dużych, prostych i bogato zdobionych jest dostępnych do kupienia w Ornatio Design, internetowej pasmanterii z bogatym asortymentem – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]