Co można kupić w pasmanterii?

Asortyment pasmanterii dekoracyjnej
W pasmanteria jest rajem dla krawców amatorów i profesjonalistów

Pasmanteria dekoracyjna to sklep, który oferuje różnego rodzaju artykuły. Poszczególne pasmanterie mogą nieco różnić się od siebie, jeśli chodzi o asortyment, wskazać można pewne grupy produktów, które znaleźć można w prawie każdej z nich. Poniżej prezentujemy wybrane artykuły, które wśród klientów pasmanterii cieszą się dużą popularnością.

Koronki bawełniane

To produkt, który oferuje praktycznie każda pasmanteria. Koronki bawełniane mogą być wykonane ręcznie bądź maszynowo. Idealnie nadają się do wykończenia obrusów czy poszewek. Można wykorzystać je również do wykończenia krótkich firanek.

Taśmy ozdobne

Trudno bez nich wyobrazić sobie pasmanterię. Taśmy ozdobne dostępne są w różnych kolorach, szerokościach i wzorach. Wykorzystuje się je do obszywania obrusów, serwetek, a nawet ubrań.

Chwosty do zasłon

To kolejny produkt, który znajduje się w wielu pasmanteriach. Chwosty to najprostszy sposób, aby nadać zwykłym zasłonom nieco bardziej ozdobny charakter.

Ornatio Design jest pasmanterią która wyróżnia się spośród innych, asortymentem i przystępnymi cenami. Z pewnością znajdziesz w niej rzeczy, które zainspirują cię do zmiany wyglądu twojego wnętrza.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]