Czas zdecydować się na system AdBlue

System AdBlue w ciężarówkach
System AdBlue w ciężarówkach

Nawet jeśli nie mamy takiego bezpośredniego przymusu prawnego, a bardzo wiele podmiotów musi się z nim niestety mierzyć, kontener do AdBlue i cały AdBlue system mogą być naprawdę dobrym odpowiedzialnym wyborem dla naszych firm. Trzeba po prostu zadbać o ekologię i o nasze bezpieczeństwo.

Technologia SCR jest ważna

Wciąż wiele osób nie przejmuje się zanieczyszczeniem środowiska. Zwłaszcza jeśli spalamy duże ilości paliwa w celach produkcyjnych czy po prostu przy pracy, powinniśmy się zainteresować tym, co oferuje nam system AdBlue. W systemach AdBlue wykorzystywana jest bowiem technologia SCR, czyli technologia wykorzystująca specjalny katalizator do rozbrajania spalin. Jeśli tylko zainstalujemy sobie kontener do AdBlue i będziemy korzystać z tej substancji, wytwarzane przez nas spaliny zostaną niemal w całości uwolnione od lotnych cząsteczek stałych i morderczych dla człowieka związków azotu.

Kontenery i zbiorniki do AdBlue są istotnymi częściami systemu AdBlue. Te specjalnej budowy niekorozyjne elementy można zamówić we firmie Storage Partners.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]