Czy warto otworzyć sklep z zabawkami?

Zabawki z hurtowni zabawek
Różnorodność zabawek w sklepach i hurtowniach zabawek

Sklepy z zabawkami wydają się przeżytkiem, jeśli pomyśleć o intensywnej sprzedaży tego typu produktów w sieci. Jednak to tylko pozory. Polacy wedle danych statystycznych wydają na zabawki w sklepach stacjonarnych nawet czterysta milionów rocznie.

Wedle tych samych danych nakłady poniesione na rozkręcenie sklepu z zabawkami odzyskuje się średnio już po dwóch latach. To bardzo krótki okres, zwłaszcza jeśli porównamy go z innymi branżami. Tym bardziej że sam okres przedświąteczny może oznaczać zwrot większości zainwestowanych pieniędzy zaledwie w ciągu trzech miesięcy. Nie jest też żadnym problemem znalezienie odpowiednich zabawek do sklepu. Praktycznie w każdym mieście istnieje dobrze wyposażona hurtownia zabawek, gdzie możemy zakupić praktycznie każdy rodzaj zabawek. Znajdziemy tam produkty przeznaczone dla małych dzieci, jak też te zaprojektowane dla tych starszych. Zabawki edukacyjne, drewniane i do twórczego wykorzystania.

Mieszcząca się we Wrześni hurtownia zabawek Bemag jest w zawsze posiadaniu zabawek, które w danej chwili są modne. Oferuje również szybką dostawę swoich produktów na teren całej Polski – do Warszawy, Poznania i Lublina.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]