Jak działa doradca laktacyjny?

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem na odżywianie noworodka. Nie każdej młodej mamie przychodzi to jednak z łatwością, w sposób naturalny. Z pomocą przychodzi doradca laktacyjny, który wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a także uczy poprawnej techniki karmienia.

Położna jako doradca laktacyjny

W Polsce za doradcę laktacyjnego uważana jest przede wszystkim położona, ale specjalistą od karmienia piersią może zostać również pielęgniarka oraz lekarz, o czym można przekonać się przeglądać ofertę firmy pani Natalia Antonić. Na stronie https://troskliwirodzice.com/porady-laktacyjne dostępne są szczegółowe informacje na temat zawodu doradcy laktacyjnego, metod diagnostyki oraz terapii. Wiarygodny ekspert posiada wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat karmienia piersią.

Najlepsze porady laktacyjne

Powodów wizyty w poradni laktacyjnej jest cała masa, warto skorzystać ze wskazówek eksperta, jeżeli pojawiają się istotne problemy w karmieniu piersią. Niektóre mamy mają kłopoty z prawidłowym przystawianiem dziecka do piersi, a u maluszka nie ma odpowiedniego odruchu ssania. Do poradni warto zgłosić się, gdy karmieniu towarzyszy przewlekły ból i niegojące się brodawki piersiowe.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]