Jak wyglądają zbiorniki do AdBlue?

Polski producent zbiorników na AdBlue
Zbiornik na AdBlue w formie dystrybutora na stacji paliw

Na większości stacji benzynowych można obecnie zatankować nie tylko samo paliwo, ale również AdBlue, czyli wodny roztwór mocznika. Obecnie stosowany jest on powszechnie, a jego zadaniem jest ograniczenie emisji tlenków azotu ze spalin diesel-owskich pojazdów. AdBlue musi być odpowiednio przechowywany, transportowany i dystrybuowany. Niezbędne są do tego specjalne zbiorniki na AdBlue.

Każdy kontener do AdBlue, który obecnie dostępny jest na rynku charakteryzuje się dwupłaszczową budową. Każdy wykonany jest również z wysokiej jakości nierdzewnych materiałów. Przekłada się to oczywiście na trwałość. Zbiorniki do AdBlue odporne są na działanie czynników zewnętrznych, nie ulegają uszkodzeniom. Dostępne są w różnych pojemnościach: 3000, 4000 oraz 6000 litrów. Dzieli się je w zależności od przeznaczenia. W innych AdBlue może być transportowany, a w innych przechowywany. Jeszcze inne wykorzystywane są na stacjach benzynowych do dystrybucji. Wszystkie charakteryzują się jednak taką samą solidnością wykonania.

Polskim producentem zbiorników na AdBlue i mieszalników do wytwarzania tej substancji jest firma Storage Partners – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]