Jakie zastosowanie ma taśma z pomponikami?

Zastosowanie taśmy z pomponikami
Pomponiki pasują do wielu, wystarczy dobrać kolor

Współczesne pasmanterie to sklepy, w których można zakupić nie tylko nici, guziki, kordonki, szydełka czy druty. Ich oferta jest niezwykle bogata i obejmuje szereg dodatków krawieckich. Wiele z nich, jak na przykład taśmy z pomponikami, mogą zostać wykorzystane także do różnego rodzaju rękodzieła.

Taśma z pomponikami jest bardzo wdzięcznym, dającym wiele możliwości dodatkiem krawieckim. Może zostać wykorzystana do wykończenia brzegów dziecięcego kocyka czy dekoracyjnej poduszki. Po taśmę z pomponikami można sięgnąć, aby nadać nowego looku starej chuście czy rękawiczkom. Taśma z pomponikami przyda się także, gdy chcemy odnowić starą doniczkę i nadać jej zupełnie nowego wyglądu.

Taśmy z pomponikami występują w bardzo wielu kolorach. Między sobą mogą różnić się także średnicą pomponików. Dzięki tymi właściwościami taśma ta jest uniwersalnym dodatkiem krawieckim, który może zostać wykorzystany także w dekoracji wnętrz.

Wejdź na stronę pasmanterii Ornatio Design i zobacz jakie taśmy z pomponikami ma w swojej ofercie – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-pomponikami

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]