Kontrola zarządcza: co to znaczy?

Grupa uczestników na szkoleniu
Grupa uczestników na szkoleniu z kontroli zarządczej

Mianem kontroli zarządczej określone zostały bardzo specyficzne rozwiązania organizacyjne, które mają za zadanie ograniczyć pojawienie się problemów w organizacji. Pod pojęciem kontrola zarządcza kryją się działania wspomagające zarządzanie.

Kogo dotyczy kontrola zarządcza?

Kontrola zarządcza to obowiązek, który spoczywa na wszystkich jednostkach należących do sektora finansów publicznych. Za zapewnienie kontroli zarządczej odpowiedzialni są między innymi wójtowie, prezydenci miast, burmistrzowie. Kwestii związanych z kontrolą zarządczą można się nauczyć. Szkoleń z tego zakresu jest dzisiaj całe mnóstwo.

Co obejmuje szkolenie kontrola zarządcza?

Program kontrola zarządcza szkolenie jest niezwykle bogaty i różnorodny. Szkolenia prowadzone są w bardzo nowoczesnej formie, w małych, kameralnych grupach. Szkolenie kontrola zarządcza obejmuje między innymi takie zagadnienia jak zarządzać ryzykiem i wykonywać kontrolę zarządczą.

Firma szkoleniowa ,,bez owijania” posiada wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców, którzy profesjonalnie przekazują niezbędną wiedzę z zakresu kontroli zarządczej i wielu innych dziedzin pracy w firmie.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]