Mieszkanie w stanie surowym. Co musimy zrobić?

Kompleksowe wykończenia wnętrz
Usługa kompleksowego wykończenia wnętrz

Nie każde mieszkanie kupowane na rynku pierwotnym nadaje się od razu do zamieszkania. Bardzo często kupujemy mieszkanie w tak zwanym stanie developerskim. Oznacza to, że ma ono odpowiednie instalacje elektryczne, wykończone podłogi i ściany, ale remont łazienki będziemy zmuszeni już przeprowadzić we własnym zakresie.

Po otrzymaniu kluczy do mieszkania należy przede wszystkim znaleźć firmę, której nieobca jest budowa domów lub zapewnia przynajmniej usługi budowlane. Jej przedstawiciele bardzo szybko sprawdzą, czy montaż instalacji elektrycznych jest właściwy, a wszelkie elementy podłogowe, okienne, zostały położone prawidłowo. Następnie firma dokona wyceny dalszych prac, które trzeba będzie wykonać, żeby móc się wprowadzić do nowo zbudowanego mieszkania. Niezbędne będzie tutaj stworzenie projektu naszego mieszkania, czyli zastanowienie się nad tym, jak będą wyglądały poszczególne pomieszczenia.

Działająca na terenie Poznania i okolic firma remontowo-budowlana Putmajster oferuje kompleksowe usługi z zakresu remontu i wykończenia wnętrz. Wśród nich znajdują się remont łazienki oraz modernizacja instalacji elektrycznych.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]