Posty w dziale: Nieruchomości

Wynajem i zarządzanie zewnętrzne

Obsługa wynajmu mieszkań przez agencję
Dzięki agencji nieruchomości twoje wynajęte mieszkanie będzie wzorowo zarządzane

Czy wiesz, jak samodzielnie sprawdzać najemców? Jeśli nie, nie martw się, nie jesteś sam. Wiele osób nie wie, na przykład, jak sprawdzić najemców pod kątem historii kredytowej lub kryminalnej. Jednak zlecając zarządzanie wynajmem, możesz mieć pewność, że eksperci wiedzą, jak sprawdzać potencjalnych najemców. Skutkuje to mniejszym zmartwieniem właścicieli domów i najemców, co przekłada się na lepsze wyniki dla twojej nieruchomości.

Nowoczesne usługi na rynku nieruchomości

Opieka nad najmem przez agencję nieruchomości
Pozostaw zarządzanie wynajmem mieszkania agencji nieruchomości

W krajach Europy Zachodniej zarządzanie najmem jest usługą niezwykle popularną. W Polsce usługa ta jest dostępna od niedawna. Zarządzanie wynajem to usługa, która jest adresowana do właścicieli nieruchomości przeznaczonych do wynajęcia.

Standard typowego prywatnego akademika

Prywatny akademik dla zagranicznych studentów
Prywatny akademik dla zagranicznych studentów

Akademik w zgodnej opinii polskich studentów to miejsce, gdzie najlepiej się pije, jak śpiewał bard. Jest to oczywiście żart, ale nie da się ukryć, że akademiki w polskich warunkach nie są zdecydowanie miejscami wyjściowymi i alkohol często bywa główna rozrywką. Na tym tle prywatne akademiki robią zdecydowanie lepsze wrażenie.

Co oznacza, że mieszkanie jest wykończone pod klucz?

Remont pod klucz
Fachowy remont pod klucz

Wykończenie pod klucz to propozycja coraz większej liczby deweloperów. Jeszcze do niedawna na kupno mieszkania o takim standardzie wykończenia decydowało się w naszym kraju niewiele osób. Teraz jednak wykończenie mieszkania pod klucz jest ofertą cieszącą się coraz większym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, mieszkanie w standardzie pod klucz ma wiele zalet.