Nocleg w hostelu – czy warto?

Zalety hostelu
Tani nocleg w hostelu nie oznacza niskiej jakości pokoi

Jeszcze kilkanaście lat temu na noclegowej mapie Polski hostele nie istniały. Kiedy jednak już zaczęto je otwierać, bardzo szybko zdobyły popularność. Początkowo noclegi w hostelach wybierali głównie odwiedzający nasz kraju cudzoziemcy, z czasem pojawili się w nich także goście z Polski

Hostel, który chce mieć dużą liczbę klientów musi oferować wysoki standard usług. Większość hosteli, a właściwie to chyba wszystkie, które działają w Polsce świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Hostele, których właściciele świadczyli usługi bardzo niskiej jakości już dawno zniknęły z rynku. Tanie noclegi, które oferują hostele to nie jedyna ich zaleta. Plusem jest też to, że wiele z nich zlokalizowanych jest w centrach miast. Turyści, którzy zatrzymają się w tak położonym hostelu wszystkie największe atrakcje mają na wyciągnięcie ręki. Noclegi hostelach można rezerwować na przykład przez portale rezerwacyjne.

We Wrocławiu mieści się hostel sieci Moon Hostel. W jego ofercie znajdują się tanie i wygodne pokoje, darmowe Wi-fi i całodobowa recepcja.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 4]