Położna na ratunek świeżo upieczonym rodzicom

Położna Poznań
Prywatna położna – wielkie wsparcie dla rodziców

Życie po urodzeniu dziecka zmienia się diametralnie. O to w domu zamieszkuje noworodek, który wymaga specjalnej opieki. Na szczęście w tych pierwszych dniach dziecka w domu zdezorientowani rodzice mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia położnej.

Wiele osób jest przekonanych, że rola położnej zaczyna i kończy się na samym porodzie. Nic jednak bardziej mylnego. Może ona odbywać u świeżo upieczonych rodziców wizyty poporodowe, w czasie których udziela porad laktacyjnych i pielęgnacyjnych czy przeprowadza zajęcia z chustonoszenia. Jakie stosować kosmetyki w pierwszych dniach życia dziecka? Co ile powinno karmić się noworodka? Jak powinna wyglądać dieta matki karmiącej? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znać będzie właśnie położna. Stanowi ona nieocenioną skarbnicę wiedzy, zwłaszcza dla rodziców, którzy tylko w teorii przygotowali się na pojawienie nowego członka rodziny.

Karmienie piersią – trudne pierwsze kroki

Trzeba podkreślić, że pierwsze dni w domu noworodka to duży stres dla młodej mamy. Często ma ona problem z odpowiednim przystawieniem dziecka do piersi. W efekcie czego noworodek nie potrafi skutecznie zassać piersi i nie wypija z niej matczynego mleka. W takich chwilach rodzice mogą skorzystać ze wskazówek doradcy laktacyjnego, czyli położnej, która specjalizuje się w technikach karmienia piersią. Ponadto wie doskonale, co poradzić na zastoje pokarmu czy na zapalenie piersi, co jest poważnym i częstym problemem u karmiących kobiet.

W całej Polsce działa wiele firm oferujących usługi doświadczonych położnych. Na przykład w Poznaniu działa pani Antonić, która zdobyła wiele pochlebnych opinii świeżo upieczonych rodziców. Warto skorzystać z jej usług, ponieważ takie porady znacznie ułatwiają „wchodzenie w rolę rodzica”, co wcale zadaniem prostym i łatwym nie jest. Oferta tej położnej z Poznania dostępna jest na stronie https://troskliwirodzice.com

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]