Profesjonalny serwis ciężarówek dla firm transportowych

dobry serwis tir
Szybki serwis TIR

Firma Raben Truck Service to profesjonalny serwis pojazdów ciężarowych działający na terenie Poznania. Oferta dotyczy przede wszystkim serwisu DAF i serwisu Mercedesa.

Wieloletnie doświadczenia oraz stale poszerzana wiedza poprzez cyklicznie organizowane szkolenia mające na celu podnoszenie uprawnień i kwalifikacji przez pracowników tego serwisu to gwarancja i pewność odpowiedniej obsługi każdego pojazdu ciężarowego. W swojej ofercie, firma Raben Truck Service prezentuje zarówno serwis autobusów, jak również naprawy powypadkowe DAF i innych marek pojazdów ciężarowych.

Serwis ma możliwość szybkiego dostępu do niezbędnych części zamiennych do samochodów ciężarowych, jak również ma możliwość przeprowadzenia serwisu opon ciężarowych.

Na terenie firmy istnieje możliwość dostępu do myjni samochodów ciężarowych. Jest w tym miejscu również możliwość przeprowadzenia badania technicznego ciężarówek.

Serwis naczep i agregatów chłodniczych

Firma Raben Truck Service to nie tylko pojazdy ciężarowe. Oferta dotyczy również naczep, a konkretnie serwisu Krone, Schmitz oraz Wielton. Prawidłowy poziom obsługi związanej z naczepami to gwarancja ich niezawodnego użytkowania przez lata.

Firma oferuje także serwis agregatów chłodniczych Carrier https://rtservice.pl/carrier/serwis-carrier/ .

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]