Posty w dziale: Sklepy internetowe

Torebki z logo jako pomył na rozpoznanie marki

torebka z logo firmy
Torebka na zakupy z logotypem firmy

Torebki niegdyś były traktowane tylko jako miejsce do przechowania różnych rzeczy, tych podstawowych i niezbędnych. Zwykle szare, czarne pomagały w zakupach i życiu codziennym. Zaczęto jednak nadawać drugie życie i stopniowo okazało się, że torebka to znakomity  gadżet reklamowy, zwłaszcza z ulubionym logo. Zamiast jednotorowo wykorzystywać je w celach przenoszenia rzeczy, kolorują i uatrakcyjniają swoim wyglądem. Mimo wszystko nie tracą na swojej wartości i wciąż dzielnie służą dla posiadacza.

Bogata w produkty pasmanteria

Kolorowe chwosty ozdobne
Chwost – powszechny element dekoracyjny

Pasmanteria dekoracyjna jest małym sklepem

Obfituje w produkty chętnie kupowane przez panie: frędzle, koronki, taśmy ozdobne. Można tam też kupić chwosty, taśmy z chwościkami, chwosty do zasłon. Dzięki takim rzeczom można obszyć ładnie zasłony, ozdobić narzuty czy kurtyny. Koronki bawełniane pozwolą odświeżyć starą sukienkę czy bluzkę. Ich jakość jest wysoka, a niejedna pani doceni to, co niebanalne i wyjątkowej klasy. Panie uwielbiają nosić piękne rzeczy, które dodadzą im uroku. Nie ma nic lepszego niż samodzielnie ozdobione ubranie. Koronka, aplikacja, czasami koraliki i metamorfoza będzie spektakularna.

Pasmanteria dekoracyjna – współczesna oferta

Pasmanteria dekoracyjna w Internecie
Teraz możesz kupić nici, igły guziki i inne akcesoria krawieckie przez Internet

Współczesne wyroby pasmanteryjne wykonane są z przędzy tekstylnej, nici i różnych tkanin. Zazwyczaj pasmanteria dekoracyjna dzieli się na kilka grup towarowych – nici plecione i tasiemkowe, galanteria krawiecka, wyroby zasłonowo-tiulowe.

Kilka słów o bawełnianych koronkach

Kilka słów o bawełnianych koronkach
Koronki bawełniane do ozdabiania wnętrz mieszkań

Koronki bawełniane należą do artykułów, które praktycznie nigdy nie wyszły z mody. Do ręcznie dzierganych koronek dołączyły dzisiaj także gotowe koronki. Koronka bawełniana na metry może zostać wykorzystana na bardzo wiele sposobów. Stanowi więc podstawową część asortymentu każdej dobrze zaopatrzonej pasmanterii stacjonarnej i internetowej.

Pomysły na efektowne pakowanie świątecznych prezentów

Boże Narodzenie już wprawdzie za nami, ale pomysły na efektowne pakowanie prezentów pod choinkę można przecież wykorzystać za niespełna już rok. Mnóstwo artykułów, które pozwolą nam na efektowne i oryginalne zapakowanie prezentów pod choinkę czy stworzenie oryginalnych dekoracji znajdziemy w pasmanterii.

Czym są murale?

Wiele osób myli graffiti z muralami. Łatwo je pomylić. Jednak tak naprawdę graffiti shop znacznie różni się od murala. Murale to dekoracyjne malarstwo ścienne.