Standard typowego prywatnego akademika

Prywatny akademik dla zagranicznych studentów
Prywatny akademik dla zagranicznych studentów

Akademik w zgodnej opinii polskich studentów to miejsce, gdzie najlepiej się pije, jak śpiewał bard. Jest to oczywiście żart, ale nie da się ukryć, że akademiki w polskich warunkach nie są zdecydowanie miejscami wyjściowymi i alkohol często bywa główna rozrywką. Na tym tle prywatne akademiki robią zdecydowanie lepsze wrażenie.

Czego oczekiwać po prywatnym akademiku?

W prywatnych akademikach można liczyć w zasadzie na warunki typowe dla wysokiej klasy hotelu. Takie domy studenta mają dobrą telewizję, WiFi, szybkie łącza kablowe, a także masę dodatkowych usług, na przykład baseny i siłownie. Standardem są kuchnie i łazienki w dwuosobowych pokojach lub w kawalerkach studenckich. Bardzo ważne jest także to, że tego typu obiekty zawsze gwarantują wygodny dojazd do uczelni. W porównaniu do typowych polskich akademików, które bywają położone po drugiej stronie miasta, jest to wielka rewolucja.

Student Depot to przedsiębiorstwo posiadające sieć prywatnych akademików w największych miastach Polski. Oferta pokoi w prywatnym domu studenta skierowana jest między innymi do uczniów szkół wyższych z zagranicy.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]