Szkolenie z kontroli zarządczej – o co chodzi?

Pełne szkolenie z kontroli zarządczej
Otwarte szkolenie z kontroli zarządczej

Szkolenie z kontroli zarządczej to jedna z opcji, na które decydują się najczęściej osoby zatrudnione w szeroko rozumianej administracji, które chcą poszerzyć swoje kompetencje i w ten sposób uzyskać nowe, potencjalne lub faktyczne źródło dochodu. Szkolenie z kontroli zarządczej przewiduje się dla osób bez konkretnego przygotowania, chociaż doświadczenie w administracji jest bardzo mile widziane.

Czym jest kontrola zarządcza?

Kontrola zarządcza sama w sobie to bardzo ważna czynność polegająca przede wszystkim na badaniu podmiotów administracji publicznej i podmiotów w stosunku do niej zależnych pod względem tego, czy przestrzegane są przepisy prawa do nich się odnoszące. Jednostki publiczne są teoretycznie własnością publiczną, która przez ich organy zarządzające jest jedynie zarządzana. Nie mają statusu właściciela w klasycznym rozumieniu tego słowa. Kontrola ta prowadzona jest w oparciu o odpowiednie standardy, by mogła być obiektywna.

Poznaj od podszewki kontrolę zarządczą na szkoleniu organizowanym przez firmę „bez owijania” spod Warszawy – https://bezowijania.com/szkolenie-kontrola-zarzadcza

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]