Taśmy ozdobne to dobry pomysł

Taśmy ozdobne do ubrań
Tasiemki ozdobnych tekstyliów

Warto jest wykorzystywać taśmy ozdobne, których szeroki wybór znajdziemy we wszystkich szanujących się pasmanteriach. Z taśmami ozdobnymi możemy naprawdę wiele zdziałać, koszt ich wykorzystania jest naprawdę minimalny, doczepić je można niezwykle łatwo, a jeśli się nam znudzą lub nie spodoba się nam ich efekt, usuniemy je natychmiast i bez problemów.

Jakie mamy opcje w kwestii taśm ozdobnych?

Ważne jest tutaj to, że mamy naprawdę dużo opcji do wyboru. Wykorzystać możemy proste pojedyncze chwosty, ale znacznie lepsze będą chwosty ozdobne umieszczone jeden obok drugiego na tasiemce. Podobnie można wykorzystywać frędzle pasmanteryjne, także układane na tasiemkach. Standardem jest oczywiście taśma z chwościkami, a coraz popularniejsze robią się też taśmy z pomponikami. Wiele starszych sukienek może uzyskać dzięki nim nowe życie. W ten sposób stworzymy zupełnie nową bluzkę. A do tego można jeszcze je doczepić do obrusa i mieć weselszą jadalnię.

Różnorodność taśm ozdobnych w atrakcyjnych cenach oferuje pasmanteria dekoracyjna Ornatio Design – https://ornatio-design.pl

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]