Teatr w Poznaniu – możliwość wybicia się

Znakomita opera
Nierzadko tylko w teatrze lub operze można spotkać znane postacie

Przynajmniej dla niektórych ta możliwość wybicia się w teatrze w Poznań oznacza szybkie przejście do mniej lub bardziej ważnych ról w serialach. Teatry takie jak Teatr Wielki w tym pomagają, choć ludzie związani z teatrem od lat niezbyt lubią aktorów, którzy chcą podszlifować talent w teatrze przez rok lub dwa, a potem tak bez zapowiedzi przejść do seriali. Tacy ludzie często są krytykowani przez wieloletnich pracowników teatru, choć inaczej jest wtedy, gdy dana osoba zaczyna od teatru, a po kilku latach przechodzi choćby do opery. Właśnie wtedy ta jej zmiana nie jest odbieraną jako dziwną i powiązaną niemal wyłącznie z pieniędzmi.

Dla niektórych wybijanie się z tego świata ze względu na pewne panujące stereotypy bywa trudne i dlatego też aktor doświadczony tymi rolami w teatrze grywa i w serialach, i w teatrze, po to by udowadniać swoją wszechstronność. Takie udowadnianie nie jest cechą charakteru każdego z aktorów, ale wielu sławnych i grających w serialach jest też ściśle powiązanymi z jednym z teatrów, choćby z Teatrem Wielkim.

W poznańskim Teatrze Wielkim, znanym jako Opera Poznań, można spotkać znanych aktorów operowych oraz tancerki i tancerzy baletowych – https://opera.poznan.pl

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]