Teatr Wielki z Poznania – kolejne ciekawe wzmianki

Teatr Poznań
Teatr Wielki oferuje wiele różnorodnych przedstawień dzięki wszechstronności swoich aktorów i znakomitych gości

Teatr Wielki im. S. Moniuszki z Poznania chyba zawsze będzie miejscem, w którym to pojawiają się ciekawe teksty i talenty. Wielu ludzi jest też z nim związanych od samego początku, czyli od momentu, w którym to dana osoba zaczęła grać na scenie lub samodzielnie szyć kostiumy. Jeśli zaś chodzi o sam budynek to Teatr jest również operą – nosi przydomek Opera Poznań. Jedni go mijają w drodze do pracy i wiedzą tylko tyle, że jest. Dla innych jest on tak jakby centrum świata i ich całym życiem.

Mowa tu o tym, że zaczynali w tym konkretnym budynku własną przygodę z aktorstwem, a tacy aktorzy którzy byli zaangażowani w życie teatru po jakimś czasie dostawali propozycje zagrania w filmie lub w serialu i rzecz jasna skorzystali z niej, po to by się realizować, ale powracali też do tego Teatru i to nie tylko na gościnne występy. Taka forma może i jest ciekawą i znaczną, ale Teatr Wielki to nie tylko budynek, to także ludzie i trzeba dbać o to by pozostał on atrakcyjnym, by nie przegrywał z premierami filmowymi oglądanymi w sieci. W tym celu w życiu tego teatru trzeba uczestniczyć intensywnie, po to by widzowie do niego powracali.

Teatr Wielki z Poznania jest szczególnym miejscem na mapie stolicy Wielkopolski, nie tylko jako centrum sztuki ale jako zabytek z ponad wiekową tradycją operową – https://opera.poznan.pl

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]