Zmieniasz mieszkanie? Odbiór nowego będzie łatwiejszy

Odbiór mieszkania
Dokładna weryfikacja mieszkania przez specjalistę to gwarancja spokoju

Jest wiele ofert mieszkaniowych na terenie Poznania. Jednak, by nie trafić na przysłowiową minę, te kilka upatrzonych trzeba poddać weryfikacji.

Firma „Sprawdź i Zamieszkaj” z Poznania pomoże sprawdzić mieszkanie, pod kątem technicznym oraz prawnym. Żadne ukryte wady wymarzonego lokum Cię nie zaskoczą. Wszystkie aspekty zostaną dogłębnie zweryfikowane, byś mógł czuć się pewnie w swoim nowym mieszkaniu.

Biorąc pod uwagę zakup mieszkania od dewelopera, będziesz mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany. Podłączenie wody, instalacja elektryczna i gazowa zostaną prześwietlone, czy zostały zamontowane prawidłowo. Będzie to możliwe dzięki badaniu mieszkania kamerą termowizyjną. Możesz spokojnie planować przeprowadzkę mając pewność, że nagle nie ujawni się drugi właściciel Twojej nieruchomości.

Wszystkie istotne informację na temat naszego działania odnajdziesz na stronie https://sprawdzizamieszkaj.pl. Dowiesz się tam, na co zwracać uwagę i jakie rozwiązania są dopuszczalne. Wskaż mieszkanie lub dom, a my sprawdzimy, czy jest gotowe do użytku i zrobimy jego odbiór.

Głosuj teraz!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]